PROGRAM PILOTAŻOWY

MARKETPLANET & ALLEGRO

DOŁĄCZ DO GRONA FIRM UCZESTNICZĄCYCH W PROGRAMIE PILOTAŻOWYM

Wypełnij formularz i zyskaj możliwość dołączenia do programu firm budujących przyszłość e-commerce B2B. Po zapisaniu skontaktujemy się z Państwem, aby omówić szczegóły.

Dodatkowo wszystkim uczestników programu, którzy się zrejestrują prześlemy darmową infografikę obrazującą stan rynku e-commerce B2B. Materiał otrzymacie Państwo w mailu z podziękowaniem, za przystąpienie do programu.

O B2B e-COMMERCE

Commerce B2B to efekt integracji dwóch dojrzałych obszarów świata biznesu tj. handlu elektronicznego, określanego jako e-Commerce oraz e-Procurementu czyli funkcji biznesowej opisanej przez szereg strategii zarządzania całym łańcuchem dostaw.

JAK WYGLĄDA RYNEK B2B E-COMMERCE W POLSCE

polskich przedsiębiorstw kupuje online

wartość polskiego rynku B2B e-Commerce w 2021 r.

więcej wydają firmy online niż klienci indywidualni

69%

600

mld pln

10x

PROGRAM PILOTAŻOWY MARKETPLANET & ALLEGRO BIZNES

Marketplanet oraz Allegro Biznes stworzyli dedykowany program dla firm, które chcą wykorzystać możliwości B2B e-Commerce.

Dowiedz się więcej o programie:

CO DAJE B2B E-COMMERCE

Szybsze dostawy zamówień

Niższe koszty operacyjne i większa wydajność organizacji zakupowej

Szybki dostęp do rynku dostawców

Kompleksowa analiza danych

automatyczna synchronizacja danych we wszystkich kanałach i systemach ERP

przeniesienie procesów do sieci (digitalizacja, skrócenie czasu obsługi Klienta wewn.)

nowe produkty i usługi 24h na dobę z każdego miejsca

pełny obraz procesu Source to Pay z wykorzystaniem danych kanału eCommerce


W lutym 2021 r. Allegro uruchomiło nową platformę, która pozwala firmom robić zakupy i sprzedawać w jeszcze łatwiejszy sposób. Allegro Biznes to ponad 130 mln ofert z cennikami netto od około 100 tys. sprzedawców, co stanowi największą ofertę business-to-business na polskim rynku. Allegro Biznes wprowadziło również elastyczne metody płatności dla ponad 50 mln ofert - kupujący mają nawet 60 dni na zapłatę, a sprzedający od razu otrzymują pieniądze.Platforma łączy szeroki wybór produktów, wygodę dostaw i atrakcyjne ceny z funkcjami usprawniającymi zakupy firmowe

.https://allegro.pl/biznes

Od ponad 20 lat wspieramy firmy w obszarze zakupów. Jesteśmy przekonani, że można łączyć pasje, biznes i cele ważne dla wszystkich, którzy z nami współpracują. To właśnie dlatego tworzymy oprogramowanie dla profesjonalistów. Marketplanet jest miejscem spotkań ekspertów i partnerów, których jednoczy wspólny cel: wprowadzanie w życie nowoczesnych rozwiązań IT wspierających współpracę kupujących oraz dostawców.Tworząc rozwiązania dla e- commerce B2B, podążamy za najnowszymi trendami oraz potrzebami rynku.

www.marketplanet.pl

O NAS

Masz dodatkowe pytania?

Napisz do nas na info@marketplanet.pl - jesteśmy do Twojej dyspozycji.

©2021 Otwarty Rynek Elektroniczny S.A.